APRAŠYMAS

Kaištis skirtas termoizoliacinių medžaigų tvirtinimui plokštiems stogams.

 

Naudojamas kartu su sraigtais WDS (metalinės konstrukcijos stogas), arba WDB (betoninės konstrukcijos stogas)

ldtk
ldtk-2

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Gaminio kodasø1 [mm]ø2 [mm]L kaiščio [mm]kiekis pakuotėje, vnt.
LDTK35501435200
LDTK55501455200
LDTK85501485200
LDTK1055014105200
LDTK1355014135200
LDTK1555014155200
LDTK1855014185200
LDTK2355014235200
LDTK2855014285100
LDTK325501432550
LDTK385501438550
LDTK425501442550
LDTK525501452550